Tagasiside

Heleen Ode, dekoratsioonide valmistaja
www.happyvibes.ee

Mina jäin pakutava teenusega väga rahule. Paari meilivahetusega sai ideaalselt mõlemale selgeks, mida üks pool ootab ja mida teie pool pakub ning sealt edasi läks kõik ladusalt. Kiirus, täpsus, kaasa mõtlemine, lihtsas keeles suhtlemine, sõbralik õpetamine ja suunamine on need omadused, mida igaüks ei oska, aga Mikk oskab ja ideaalselt! Töö sai tehtud kiiremini kui oleks oodanud, mis on väga positiivne. Olen juba paljudele soovitanud ja teen seda ka edaspidi, sest Mikk on üks 2021 aasta häid leide 🙂

Karolin Linamäe, assistent
www.hellahair.ee

“Tööd on väga hea lihtne teha, sest olemas on pidev kontakt nii telefoni kui meili vahendusel ja ei pea kaua vastust ootama. Samuti saime video materjalide teel õpetusi kuidas ise paremini toimida. Väga tore oli ka enda poolne initsatiiv ehk mainisid ka asju meile mida tuleks muuta või saaks veel paremaks teha ehk oli näha, et olid asjasse süvenenud ja keskendunud. Jäime töö kiirusega väga rahule ja ka kvaliteediga. Samuti ei mõjutanud töö kvaliteeti ega kiirust see, kui vahepeal uusi ideid juurde tuli.

Oleme juba soovitanud teistele ettevõtetele ja soovitame ka kindlasti julgelt tulevikus. Soovitame ka juba sellepärast, et sinu töö eetika on “üks töö korraga”, mis oli meie jaoks tähtis tööpõhimõte.”

Rauno Tomson, kästitöölantide valmistaja
www.rauntsivoblerid.eu

“Mikuga koostöös oli väga lihtne asju ajada. Kuna mul endal kindlat visiooni kodulehe/e-poega ei olnud siis ma rääkisin natuke oma mõtetest talle. Mikk haaras kiirelt minu ideedest kinni ja rääkis ära oma visiooni kuidas ja mida võiksime teha. Töö käigus tuli juurde mõlemal uusi ideid ja need said ka kiire teostuste. Ma poleks ise arvanudki, et kodulehe saab nii kiirelt toimima. Minu jaoks tundus see olema oluliselt pikem protsess. Kindlasti soovitan ja olen juba soovitanud veebmik.ee-d ka teistele oma tuttavatele! ”

Marju Taukar, kästitööjookide valmistaja
www.blossom.ee

“Mul on selline kiiks, et ma ei taha suhelda ettevõtetega/inimestega, kelle suhtlusstiil on kas liiga familiaarne või liiga napp (mis mulle mõjub ebasõbralikuna) või liiga ebamäärane jne. Mikk oli esiteks konkreetne, teadis täpselt, mida saab pakkuda ja teiseks viisakas ja rahulik. Ka tasu osas ei olnud mingeid ootamatusi, kõik oli selge, arusaadav ja vastas algsetele kokkulepetele. Ainus, kes veebilehe loomise juures asjadega venitas, olin ma ise. Mulle meeldis ka, et Mikk ei andnud hinnaguid minu rahaliselt pisut piiratud soovidele, vaid pakkus välja konkreetsed võimalused. Oligi olemas mulle sobilik lahendus ja jäin rahule. Mul on lihtsalt väga hea meel, et Miku leidsin.”

Aap Piho, tegevjuht
www.studio-aap.com

“Leian, et asjaajamine oli sujuv ja kõik laabus kiirelt. Võime kiirelt ja operatiivselt töö ära teha on kindlasti midagi, mida kõik ei suuda. Usun, et kõik laabus heas mõistmises. Nagu ennist mainisin, siis töö kiirus pälvib kindlasti kiitust. Vaatamata sellele, et infovahetus käis meilitsi, saime teineteisest päris hästi aru ja töö sujus hästi.”

Kristin Handsmitt, tegevjuht
www.luxeesti.ee / www.luxrobot.ee

“Meeldis, et tundsid siirast huvi ehk süvenesid kogu projekti laiemalt, ei ajanud lihtsalt oma asja. Oskasid küsida, analüüsida ja meie spetsiifikat silmas pidades, efektiivseid lahendusi pakkuda/leida. Minu jaoks miski nii keerulisena näiv, tundus pärast meie arutelu ühtäkki nii põnev ja lihtsasti teostatav. Protsessi jooksul ees oodanud takistused lahenesid justkui võluväel, tänu just sinupoolsele initsiatiivile ja oskuslikule, kiirele tegutsemisele.”

Paul Sõrmus, käsitööjookide valmistaja
www.umatettu.ee

“Võtsin kontakti, kui leidsin internetist Veebmiku kodulehelt WordPressi juhendid. Selge ja arusaadav jutt tekitas kohe usaldust ja meie koostöö algas nagu iseenesest. Olin meeldivalt üllatunud, kuidas teiselpool toru olev sõbralik hääl juba nagu teadis, kuidas meie probleemi lahendada. Küsimused olid lihtsalt arusaadavad, konkreetsed, suunavad. Suurepärane oskus, kuidas ennast peale surumata, ehitada hetkega kodulehe kondikava. Nagu nõiaväel hakkas ilmuma lehe kujundus – ja milline professionaalsus! Iga minu vihje lehe kohendamiseks oli arvesse võetud. Kogu asjaajamine käis olematu ajaga. Tundus, et Mikul jätkus aega isegi teemade jaoks, mis ei olnud lehetegemisel kohustuslikud: olgu see siis nõu arvuti või interneti kohta. Kui koduleht hakkas ilmet võtma, tekkis tunne, et sellist asjatundjat võib ka teistele soovitada. Nüüd olen selles veendunud. Aitäh, Mikk, meie imeilusa kodulehe eest!. Millise mängleva kergusega lahenesid e-poe liitumistega seotud seadistamine, nagu Omniva, Maksekeskus, Facebook! Pigem kuluski rohkem aega juurdepääsu tekitamise, kui seal toimetamisega. Väga kvaliteetne ning hämmastavalt kiire töö.”

Kai Randrüüt, võimlemispeo korraldaja
www.voimlemispidu.ee

“Sinuga on väga õpetlik koostööd teha – Sa elad täielikult “reaalajas” ehk olevikus, s.t. vastad kirjadele kohe, teed ülesande kohe ära. See on tänapäeval haruldane, et reageeritakse KOHE. Teine asi, mis mulle Sinu tööstiili juures meeldib, et Sa ei karda vigade parandust. Vastupidi – mulle tundub, et Sa suhtud vigadesse kui arenguvõimalusse. Peale selle – oled lihtsalt väga meeldiv ja positiivne inimene. Sinuga on emotsionaalselt meeldiv kokku saada, kuigi töö, mis me teeme on ju üsna tehniline ja KUIV.”

Toomas Leif, juhatuse liige
www.plasteral.eu

“Olid alati kättesaadav ja andsid tekkinud küsimustele lihtsalt vastused, seletades need lahti. Mulle meeldis täpsus ja asjade selgitamise lihtsus. Alati kui sai midagi küsitud oli aega vastamiseks. Kui soovisin, et midagi muudetaks kodulehel siis sai see kiiresti tehtud.”

Kristjan Urke, sisearhidekt
www.lavi.ee

“Mina jäin küll rahule nii kiiruse kui kvaliteediga ja asjaajamine oli lihtne. Julgen soovitada küll ning esile tooks ehk kiiret ja operatiivset reageerimist ning omapoolsete soovituste esitamist nagu näiteks teema puhastamine ja seo plugina lisamine ehk kaasa mõtlemist, mitte ainult ülesannete täitmist. Soovitud ülesannetega tulite väga ootuspäraselt toime. Kuna tegemist oli välja valitud teemaga siis ei oska hetkel hinnata veebidisaini võimekust aga seda mõnes järgmises projektis.”

Henri Helemäe
www.metsakuruaiand.ee

“Sain teie kontakti sõbra soovitusel ning meile sobis koostöö algusest peale kuna saite algselt koheselt aru, mis lahendust me soovime ning polnud pikka läbirääkimist ja saime kohe alustada. Tulemus oli juba loetud päevadega intrenetis saadaval. Edaspidi kui keegi on kodulehe tegija otsingul siis tean keda soovitada.

Kiire ja korrekte töö on edu võti!”

Catrin Ott, juhatuse liige
www.spordiliit.ee

“Enne Sinuga koostööd puudus Tallinna Spordiliidul koduleht. Kodulehe kiirelt valmis saamine ja weebi üles laadimine on minu hinnangul TSL ile hoogu juurde andnud. Sinuga on uskumatult lihtne koostööd teha! Operatiivsus infovahetuse osas on absoluutselt laitmatu. Kiire reageerija nii meili kui ka messengeri teel. Vahel tundsin, et töö oli enne tehtud, kui mina soovid kirja panin 🙂 . Sinus on hea loogika, ei pressinud peale üleliigseid mooduleid vms. Lähtusid TSLvajadustest. Julgeksin väga soovitada ja soovitangi!”

Meelis Allikas, juhatuse liige
www.expresstooner.ee / www.programm.ee

“Koostöö on olnud konkreetne ja professionaalne. Saime tehtud mitu kodulehte kuuajaga ja arvan, et see on väga hea tulemus. Kvaliteet selgub veel, aga kodulehed said kenad. Oled usaldusväärne partner. Kokku lepitud asjad saavad tehtud lõpuni ja alati oled abivalmis. Head teenust on hea soovitada!”

Kiire ja korrekte töö on edu võti!”

Veiko Poom, tegevjuht
www.wideservice.ee

“Töö oli tehtud efektiivselt ja heas usus kliendi vastu. Teenusepakkuja oli proaktiivne ja omaalgatuslikult andis nõu ja ideid kuidas võiks midagi teha lähtudes oma varasemale kogemusele. Soovitan kindlasti koostööd teha!”

Clemens & Tütred OÜ

“Teiega on lihtne suhelda. Konkreetsus, kiirus, sõnapidamine – julgen soovitada ja olen ühele üksik-ettevõtjale seda juba teinud. Kiirus oli pea uskumatu. Kvaliteedi osas (mingid pisi-probleemid hetkel fotode üleslaadimisega). Arvan, et kõik on hästi, sellise pikaajalise ja pidevalt täieneva projektiga nagu e-pood tuleb tegevuse käigus midagi ilmselt edaspidigi kohendada.”

Liisi Saaroja, tegevjuht
www.e-lapsehoidja.ee

“Mikk on justkui tiimiliige – ta mõtleb ja elab kaasa ning tegutseb hingega, et saavutada koos parim tulemus. Hindame väga tema kiiret reageerimist, proaktiivsust, detailsust ja vastutulelikkust. Jäime tööga väga rahule ja soovitame edasi!”

Sven Kabun, tegevjuht
www.nanohub.ee

“Asju ajada oli lihtne ja selge ning lubadustest peeti kinni. Jäin rahule, töö sai tehtud kokkulepitud mahus ja kvaliteediga olen rahul. Julgeksin soovitada!”

Raido Nurk, tegevjuht
www.skylightvisual.ee

“Asjaajamine oli väga lihtne ja sujuv, väga kiire reageerimine ja korrektsus oli 5+. Kindlasti julgen soovitada ka teistele ettevõtetele. Jäime nii kiiruse kui tulemusega igati rahule, kõik soovitud lahendused toimisid nii nagu pidid ning polnud väga midagi peale esimest saadetud versiooni korrigeerida.”